Kişiye Özel ithalat hizmetlerimiz

Kişiye Özel ithalat hizmetlerimiz 

Censan firması olarak, sizlere 30 yılı aşkın tecrübemizle,  hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz çeşitli hizmetlerle kalitemizi korumak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, size özel olarak geliştirdiğimiz kişiye özel ithalat hizmetimizi sunmaktan mutluluk duyarız.

Censan olarak, dünya çapındaki tedarikçi ağımız ve yönetim ekibimizle birlikte, kişiye özel ithalat çözümleri sunuyoruz. Sizin için tanımladığımız bu hizmet, ihtiyaçlarınızı karşılayan ve ticarette rekabet avantajı elde etmeniz için hazırlandı.


Sipariş Yönetimi: İthal etmek istediğiniz sipariş tablolarını baştan sona yönetiyoruz. Siparişlerinizi takip ediyor, üretim ihtiyaçlarının sevkiyata kadar olan sürecini kontrol ediyoruz.

Gümrük İşlemleri: İthalat sürecindeki gümrük işlemlerini sizin adınıza yürütüyoruz. İlgili dosyalar hazırlanıyor, gerekli izinleri yerleştiriyor ve gümrük vergilerini yönetiyoruz.

Lojistik ve Taşıma: Ürünlerinizin güvenli bir şekilde taşınmasını ve teslimini sağlıyoruz. 

Detaylı bilgi almak isterseniz lütfen bizimle irtibata geçin.

İletişim bilgileri aşağıdaki linkte yer almakta.

https://www.censan.com.tr/ac/iletisim

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bülten aboneliği ile fırsatları kaçırma...

Sipariş yoğunluğumuzdan dolayı sevkiyatlarda gecikmeler olabilmektedir. Anlıyışınız için teşekkür eder hayırlı işler dileriz.

CENSAN

Alışveriş Sepetim

ShopPHP | v5